ŠPORTOVÉ PIATKY NA HLAVNEJ ULICI – s raketou v ruke

Sportove Piatky PingPong3Takúto možnosť naši hráči ešte nemali . Priamo v centre mesta pod gotickým chrámom si môcť zahrať na siedmich stoloch stolný tenis ,to sa tak často nevidí. Výborná nálada a takmer bezvetrie dávalo možnosť našim hráčom predvádzať okoloidúcim fantastické exhibičné výmeny. Jakub Zelinka, Eva Jurková a Juraj Till predvádzali okoloidúcim výmeny, aké snáď ani nevideli a bolo vidieť, že ich to fakt baví. Pri stoloch sa vymenilo viac ako dvesto náhodných hráčov a každý si to pochvaľoval. Decká dostali k tomu ešte aj nejakú tú sladkosť a večer po ôsmej sme toho  mali už  dosť. Veď začali sme už o 15.30 . Celá táto akcia v centre mesta sa uskutočnila v rámci Európske mesto športu Košice 2016 .Sportove Piatky PingPong15Sportove Piatky PingPong6Sportove Piatky PingPong4

This entry was posted in Kategória žiakov. Bookmark the permalink.

Comments are closed.