Majstrovstvá kraja v Kežmarku v kategórií starší žiak, žiačka.

Kolotoč Majstrovstvá východoslovenského regiónu sa rozbehol na plné obrátky. Dňa 28.4.2012 mali možnosť získať starší žiaci a žiačky narodení po 1.1.1997 medaily z tohto významného podujatia. Z nášho klubu to plne využila Laura Vištanová, keď získala striebornú medailu v štvorhre s Martinou Zánovou a stala sa tak najúspešnejšou hráčkou z nášho klubu.Krásny úspech dosiahol aj náš Jakub Zelinka r.n. 2000, keď o postup do finále podľahol po tuhom boji s Matúšom Robom r.n.1997, keď predtým porazil Jakuba Gombíka 3:2 r.n. 1998 a tak získal bronz. Náš druhý zástupca René Reho r.n. 2000 podľahol až celkovému víťazovi Matejovi Harabínovi r.n. 1998, keď dovtedy nestratil ani set a ostal pred bránami semifinále a skončil na krásnom 5-8 mieste.Výborný výkon podal aj náš tretí zástupca Lukáš Seszták,ktorý podľahol  Danielovi Oráčovi 2:3.Jeho púť sa tak skončila na 9-16 mieste. Naši ostatní zástupcovia predovšetkým Natália Kocichová a Anetka Nagyová prišli predovšetkým zbierať skúsenosti a potvrdili si vzostup svojho hráčskeho umenia. Najväčším sklamaním pre mňa bol prístup nášho najstaršieho účastníka Petra Šebeka 1997, ktorý žiaľ ukázal toho veľmi málo. Kompletné výsledky.Fotogaléria:

This entry was posted in Kategória žiakov. Bookmark the permalink.

Comments are closed.