Fantastický výkon Jakuba na SPM starších žiakov v Galante

OLYMPUS DIGITAL CAMERATak toto sme ani vo sne nečakali . Predpokladaný odchod sme mali okolo 17 hodine a skutočnosť bola 19.30. Fantastický zážitok z výkonov našich zverencov. Skupiny René a Jakub svorne 3 krát 3:0. V kvalifikácií do hlavnej súťaže chalani strácajú iba set.Postup do dvadsiatky svorne 3:0. Ide do tuhého. René poráža piateho v rebríčku st. žiakov Jakuba Pavolku 3:1 a Jakub Patrika Bučka po ťažkom boji 3:2. Budeme v osmičke ? René sa stretáva s Péterom Niklasom(tabuľková deviatka)  prehráva 2:3 (-13,9,-11,9,-7).Neskutočne ťažký zápas. Renko získava najlepšie umiestnenie v tejto kategórií 13-16. miesto. Jakub poráža Dávida Mikuša (tabuľková 11.) 3:2. Ešte stále však nie je koniec . Do semifinále poráža Štefana Peka 3:2. Števo naposledy vyhral SPM mladších žiakov, keď vo finále porazil práve Reného.Sme v štvorke . Neskutočné ! Mená ako Kaššay, Brat, Špánik a teraz už aj Zelinka. Na  momentálnu jednotku Andrea Kaššaya síce Jakub nemá, ale v hre  do finále hraje s ním predovšetkým prvý set viac ako vyrovnaný zápas. Prehrávame 0:3. Posledný zápas s Tiborom Špánikom je jeho grandiózne finále. Rýchlosť,presnosť úderov,um a predovšetkým po naposledy udelenej facke na SPM ml. žiakov túžba dokázať všetkým ,že patrí absolútne k slovenskej špičke. Výhrou 3:1 dosahuje svoje najlepšie umiestnenie v tejto kategórií. A čo povedať na záver. Chlapci držíme Vám palce .

Výsledky SPM_Galanta_2013, fotogaléria na tejto stránke.

This entry was posted in Kategória žiakov. Bookmark the permalink.