Tretí rok po sebe majstri.

DSCN0434Pamätáte sa ešte , keď naši chlapci René, Jakub a Filip Petrík v Ružomberku 2013 získali prvý titul v družstvách mladších žiakov? Finále tak ako v súčasnom ročníku si to rozdali naši chlapci s MŠK VSTK Vranov nad TopľoDSCN1061au. Výsledok stretnutia bol 3:2 v náš prospech. V minulej sezóne  sme usporiadali M SR na našej pôde a porazili sme veľmi silné družstvo z Nitry. Porážame ich po urputnom boji 3:2 . Otázka pred odchodom do Majcichova znela: Obhájime titul , alebo sa budeme musieť skloniť pred umením hráčov z Vranova? Priebeh turnaja ide presne podľa predpokladov. postupne porážame TTC Majcichov 3:0,MSK Čadcu 3:1 a STK Rybník 3:0. Priebeh v zápasov v skupinách.   Semifinálový súboj so MŠK Žiar nad Hronom je jednoznačný 3:0 . Tak a je tu predpokladané finále s Vranovom. Scenár, ktorý osud naordinoval, nevymyslí ani najlepší scenárista. Prvý zápas jasne v prospech Jakuba nad Samom Fečom 3:0. René ide proti Danovi Oráčovi . Poniektorí diváci až vstávajú zo sedadiel,taký zápas to bol. 11:6,10:12,9:11,8:11.Vranovčania vyrovnali a idú trojky proti sebe. Matúš Zelinka 40. v rebríčku proti Michalovi Fečovi, ktorý je 37. V prospech Michala hovoria skúsenosti a istota ,že nad Matúšom ešte nikdy neprehral. A začnú sa diať veci. 11:4,11:7,8:11,8:11 a posledný piaty set 11:4. Tak toto nikto nečakal. A pravdu povediac po výkone Matúša s Delinčákom 0:3 už ani náš tréner. Ale to ešte vôbec nebolo všetko. Jakub prehráva s Danom 1:3 ,keď dokonca dostal kanára v jednom sete a už je vyrovnané na 2:2. Tak a je tu posledný zápas René proti Samovi. Všetko z počiatku ide podľa predstáv nášho družstva. 11:5,11:4 potom smolných 5:11, ale všetko je v poriadku. V štvrtom sete vyhráva René bez problémov už 8:3 . Výsledok setu je však 10:12 a je tu dráma ako remeň. Ako si to mohol takto zbabrať ? Pýta sa tréner Reného a ten je úplne psychicky dole. Posledný piaty set začína René katastrofálne. Súper už vedie 6:3 a sen o titule sa rozptyľuje  ako bublina . A čo to? Snáď sa to len neotočí? je to 5:7, 8:8 až nakoniec 11:8. Sme majstri !!!DSCN1511 Konečné výsledky. Foto-galéria z turnaja.

This entry was posted in Kategória žiakov. Bookmark the permalink.