1 liga starších žiačok a žiakov 28.1.2012

Dňa 28.1.2012 sa uskutočnilo 3.kolo 1.ligy starších žiačok. Tentoraz sa odohralo v Prešove. Spolu sa zúčastnili 4 družstvá. ZŠ Sibírska Prešov, STO Valaliky, STK Stará Ľubovňa a my, STK Lokomotíva Košice. Prvý zápas sme hrali s Prešovčankami, kde sme urobili jeden bod, ktorý pre nás získala Laura Vištanová. Zápasy boli napínavé, ale mohli dopadnúť lepšie.  Po menšom načerpaní síl sme sa stretli v súboji s Valaličankami, kde nás  súperky prehrali 10:0. Ďalší zápas sme hrali proti dievčatám zo Starej Ľubovne. Vo štvorhre sme stratili jeden set, no hneď sme sa pozbierali a bez problémov sme ich zdolali. Získali jeden bod a tak skončilo naše stretnutie so Starou Ľubovňou v prívetivom stave 9:1. Celkovo sme sa umiestnili na zaslúženom 3. mieste. Za ZŠ Sibírska Prešov hrali: M. Zánová, Z. Liptáková, L. Belušková a T. Klimková. Za STO Valaliky si zahrali: V. Vancáková, S. Horváthová a E. Labošová. Z STK Stará Ľubovňa sa zúčastnili E. Krafčíková, S. Gontkovičová a M. Kendrová. A naše družstvo: L. Vištanová , N. Kocichová a A. Nagyová. Konečné poradie zostalo ako minule.  Pre náš tím nebola dôležitá výhra, ale radosť z hry a skúsenosti.

Autori: Laura Vištanová a Natália Kocichová

V štvrtom kole,ktoré sa hralo na palubovkách vo Valalikoch naši chlapci dokázali že s postupom na majstrovstva SR to myslia vážne. Rozdrvili TJ Obce Spišský Štiavnik 10:0 a 1. PPC Fortunu KEŽMAROK po ozaj veľmi kvalitnom a predovšetkým bojovom zápase 6:4.Uznanie patrí všetkým naším hráčom. Peter Šebek získal víťazný bod s Kežmarkom.Lukáč Seszták posledný bod so Spišským Štiavnikom a René Reho spolu s Jakubom Zelinkom zas potvrdili svoju formu vo štvorhrách čo bolo základom víťazstva v oboch zápasoch. Tým sa naši dostali na priebežné prvé miesto v tabuľke.V poslednom kole,ktoré sa bude hrať 25.2.2012 musia poraziť z dvojice OŠK Šarišské Michaľany(favoritom súťaže) a ŠKST Spišské Vlachy jedno družstvo a postúpia z min. druhého miesta.

 

This entry was posted in Kategória žiakov. Bookmark the permalink.

Comments are closed.