Jubilejný 60.ročník „ O Pohár Duklianskych hrdinov “

Je sobota ráno 7.45. Do auta mi sadajú Juraj Till,Jakub Figeľ ,Martina Kohútová a René Reho. Nálada je veľmi dobrá, veď v takomto zložení sme hádam ani nešli. V Prešove v športovej hale turnaj otvára zástupca riaditeľa Vladimír Martáus. Prihovárajú sa následne primátor Prešova pán JUDr. Pavel Hagyari , generálny sekretár SSTZ   Ing. Anton Hamran a hlavný rozhodca pán Miroslav Gábor.
Udalosť veľmi významná, veď turnaj má okrúhlu šesťdesiatku a je súčasťou Slovenského pohára mužov.

DSCN1191                  Naši hráči to berú veľmi zodpovedne. Vyhrávajú skupinu a do vyraďovacieho rebríčka postupujú svorne z prvého miesta. Jakub ako turnajová jednička nič nenecháva na náhodu a až do poslednej loptičky, ktorú odohral s vznikajúcim  Sitákom (3:1) vyhráva turnaj.Juraj Till podľahol po urputnom boji s Rakovom (2:3),ktorý nakoniec skončil na bronzovej priečke. René , ktorý sa zúčastnil prvykrát súťaže mužov vyradil druholigistov Ružbarského a Drábika svorne (3:1) a skončil na krásnom 5-8 mieste , keď do semi podľahol víťazovi turnaja. Martinka v súťaži žien tak isto si berie najvyšší a najcennejší pohár. Srdečne gratulujem a ďakujem za perfektnú reprezentáciu nášho klubu.

DSCN1188DSCN1195a

 

 

 

DSCN1185

This entry was posted in Nezaradené. Bookmark the permalink.

Comments are closed.