MK v kategórií staršie žiactvo

Dňa 26.3.2011 sa uskutočnili MK v stolnom tenise v kategórií staršie žiactvo  v telocvični  ZŠ vo Valalikoch. Profesionálna organizácia týchto majstrovstiev kraja prispela k plynulej súťaži 32 súťažiacich v kategórií chlapcov a 23 dievčat. Úvodom podujatia  boli vyhlásení víťazi Východoslovenského pohára mládeže, kde v kategórií chlapcov obsadil prvé miesto náš Jakub PoľaVíťaz Jakub Poľa.

Na MK  sa  zúčastnili  naši reprezentanti: Vladislav Vancák , Jakub Poľa,  Christián Čerei, Lukáš Szesták, Jakub Zelinka, René Reho, a najmladší z našich  Matúš Zelinka. Veľmi dobre dnes hral Vlado Vancák, ktorý vo finále chlapcov zdolal Tomáša Dubca zo Svidníka 3:1. Vo štvorhre s Adamom Labošom(Valaliky) získal 3 miesto a v mixe s Ivanou Lackovou z Valalík zaslúžene získali prvé miesto. Kubo Poľa spoločne s Tomášom Dubcom získal vo štvorhre pekné druhé miesto, kde vo finále nestačili dvojici Dáriusovi Magdziakovi a Matúšovi Robovi (Bardejov/Šarišské Michaľany).V dvojhre obsadil 5-8 miesto, čo určite nesplnilo jeho očakávanie .Pochvalu si zaslúžia aj Jakub Zelinka a René Reho(najmladší žiaci), ktorí podľahli víťazom štvorhry  a obsadili pekné 5-8 miesto. Ďalší naši hráči: Christián Čerei a  Lukáš Szesták nepostúpili zo skupiny a skončili v singli na 17-24 mieste. Gratulujem všetkým našim súťažiacim za dôstojnú reprezentáciu nášho klubu.

Komplektné výsledky tu.

This entry was posted in Kategória žiakov. Bookmark the permalink.

Comments are closed.