SPM starší žiaci Lučenec-Kalinovo.

V nedeľu 12.2.2012 sa uskutočnil perfektne organizovaný turnaj starších žiakov v Kalinove. Z celého Slovenska sa zúčastnilo 98 hráčov. Náš klub reprezentovali Peter Šebek, Lukáš Seszták, Jakub Zelinka a René Reho. Peter žiaľ nepotvrdil svoju formu a zo základnej skupiny nepostúpil. Príčinu vidím v slabom pohybe a v nesústredenosti. Škoda, lebo určite má naviac.Ostatní chlapci však bojovali veľmi dobre. Výsledok záležal však aj na vyžrebovanej variante. Kubko narazil na nepríjemného Milana Gajdoša z Trenčianskeho Jastrabia. Súper vyhrával už 2:0. Jakubovi sa podarilo vyrovnať a v piatom sete už vyhrával pomerne vysoko 7:4 . V tom momente si súperov tréner vybral oddychový čas a naordinoval účinnú hru proti nášmu hráčovi. Taktika slávila úspech a Jakub sa musel skloniť pred taktikou súpera. My sme boli určite technicky lepší ,ale športové šťastie teraz prialo súperovi. Lukáš Seszták včera podal jeden z najlepších výkonov. Veľmi sústredene a po taktickej stránke veľmi šikovne si poradil v skupine a aj v predkole so svojimi súpermi.Škoda ,že žreb mu určil veľmi skoro Daniela Oráča z Vranova nad Topľou. Danko bol lepší a púť nášho hráča bola z pečatená výsledkom 0:3. Najďalej sa dostal René . Poráža  Filipa Sojčáka, Mareka Mišíka, Martina Briša. S Tiborom Špánikom ( končí na turnaji ako ôsmy))hraje viac ako vyrovnanú partiu.Každý set vedieme, ale technické chybičky(backhandové packy a spiny) nám nedovoľujú postúpiť do šestnástky.Únava v poslednom zápase  s Matúšom Sklenárom (o tri roky starší chlapec)končí našu púť. Prehrali sme 1:3 a končíme na výbornom 21-24. mieste.Kompletné výsledky nájdete na tomto mieste.

This entry was posted in Kategória žiakov. Bookmark the permalink.