Majstrovstvá Východného Slovenska dorastu 2014

     Tak a máme to za sebou. V sobotu 5.4. sa v Ľubovni konali MVS dorastu. Domov nesieme pre náš klub dve striebra Jakub a René(štvorhra chlapci ) a  Anetka Nagyová spolu s Alexandrou Sokolskou (ŠKST Spišské Vlachy) (štvorhra dievčat) a štyri krát bronz. René sa konečne pochlapil a v dvojhre chlapcov skončil na krásnom treťom mieste. V zmiešanej štvorhre Jakub Zelinka spolu s Julkou Dzelinskou (ŠKST Michalovce) a René Reho s Vikinou Papcúnovou (ŠSTK Junior Čaňa) končia tak isto na bronzovej priečke .Posledný cenný kov získala Maťa Kohútová s Natálkou Kocichovou (ŠSTK Junior Čaňa) . Zlato sme síce nedoniesli ale nálada v aute bola výborná. Tréner Ing. Dzelinský už strávil porážku vo finále štvorhry ,kde naši chlapci nestačili proti dvojici T.Dubec a D. Magziak, kde pri podaní maximálneho nasadenia sa to určite dalo dokázať.  Na záver treba ešte pripomenúť ,že Jakub si ešte priniesol bronzový pohár za VsPM. No a aby som bol presný naše dievčence Maťa Kohútová v dvojhre dievčat skončila na 5-8 mieste a Anetka Nagyová na 9-16 mieste. Ďakujem všetkým za úspešnú reprezentáciu nášho klubu.Kompletné výsledky sú na tejto stránke ako aj fotogaléria.Štvorhra dievčat MVS 2014 ĽubovňaDSCN0835

This entry was posted in Kategória žiakov. Bookmark the permalink.

Comments are closed.