Na domácej pôde striebro

V piatok večer po 20.hodine celý kolektív nášho klubu začína pripravovať  veľkú basketbalovú halu. Sťahujeme stoly, ohrádky, ozvučenie. Robíme všetko preto, aby  posledný tohto sezónny turnaj SPM  starších žiakov  v sobotu 26.4.2014 prebehol plynulo bez zbytočných prestojov a protestov. V malej hale medzitým sa odohrával turnaj mini ligy, čo tiež len zvyšovalo náročnosť príprav oboch hál na turnaj.   Ráno už len doľaďujeme drobnosti a môžeme začať hrať. Vo veľkej hale sme pripravili deväť a v malej  päť stolov.Malá hala  Očakávali sme minimálne stovku hráčov, ale skutočnosť bola o dvadsať menej . Základné skupiny sme mali odohrané už o pol jedenástej a mohli sme si dovoliť súťažiacim a doprovodu  dať hodinku na obed. Výber zo štyroch menu dával skutočne dostatočnú voľbu v reštaurácií na výber. Po hodinke sa začala kvalifikácia spolu s nasadenou šetnástkou. Bojovalo sa až do úplného konca. A kto patril medzi tých najlepších? Daniel Oráč si odnáša zlato, náš Jakub Zelinka berie striebro a Tibor Špánik bronz.Víťazi turnaja  Ďakuje všetkým ktorí , mi pomohli pre úspešnú prezentáciu nášho klubu.

Vylosovanie

Výsledky v skupinách

Celkové výsledky

This entry was posted in Kategória žiakov. Bookmark the permalink.

Comments are closed.