Majstrovstvá Východného Slovenska družstiev starších žiakov 2014

     Dňa 27.4.2014 sa vo Vranove nad Topľou konali Majstrovstvá Východného Slovenska družstiev starších žiakov. Náš klub sa na toto podujatie kvalifikoval  na základe súčtu dosiahnutých výsledkov hráčov z jednotlivých turnajov VSPM v poradí ako tretie družstvo. STK Lokomotíva Košice nastúpilo v zložení Jakub Zelinka, René Reho, Matúš Zelinka a Štefan Németh. Súťaž prebiehala vo veľmi dobrej atmosfére.

IMAG0998

     Začínali sme dôležitým zápasom proti STO Valaliky. Na toto družstvo  sme pre bodové zvýhodnenie podľa výsledkov dlhodobej súťaže strácali jeden bod. Po sústredenom výkone vyhrávame 6:3. Ďalší zápas hráme s 1.PPC Fortuna Kežmarok a  vyhrávame   opäť pomerom 6:3. Medzitým prebieha veľmi napínavý zápas medzi klubmi MŠK VSTK Vranov a STO Valaliky, ktorý končí nerozhodným výsledkom 5:5 a pred naším posledným zápasom už vieme, že sa 1.5.2014 zúčastníme M SR družstiev starších žiakov na domácej pôde. Rozhodujúci zápas o víťaza turnaja s MŠK VSTK Vranov vyhrávame ako inak znova pomerom 6:3 a naše družstvo získava titul Majstra Východného Slovenska v kategórii starších žiakov. Vynikajúcu formu potvrdil Jakub Zelinka, ktorý ako jediný hráč na turnaji vyhral všetky svoje zápasy. Chlapcom pod vedením trénera Andreja Dzelinského gratulujeme k dosiahnutému úspechu a ďakujeme za vzornú reprezentáciu klubu.

This entry was posted in Kategória žiakov. Bookmark the permalink.

Comments are closed.